טרנד האוכל מוכן לשבת בירושלים

לפני כמה עשורים רוב הנשים היו עקרות בית שדאגו לבני המשפחה ולהחזקת הבית. ארוחות שישי ושבת בושלו על ידן מדי שבוע וכולם נהנו מהן. מאז שרוב הנשים עובדות במשרה נוספת להיותן עקרות בית והשעות הרבות המוקדשות לעבודה מחוץ לביתן ולעשיית קריירה הדבר בא על חשבון הזמן המוקדש לבית ולבני המשפחה.

 

מה קורה בערים דתיות כמו בירושלים?

טרנד האוכל מוכן לשבת בירושלים נכנס לתודעת הרבה נשים שאינן מספיקות גם לנהל קריירה, גם לגדל ילדים ולהקדיש זמן לבישולים לקראת השבת. יותר ויותר מסעדות וקייטרינג מציעים את האוכל המוכן לשבת בירושלים כמו בכל המדינה. בסופי השבוע, החל משעות הבוקר של יום שישי ועד כניסת השבת ניתן לראות בקניונים דוכנים מלאים בסוגים שונים של מאכלי שבת. טרנד האוכל המוכן לשבת בירושלים הביא לכך שבכל פעם נוספים דוכנים עם עוד מאכלים. בעלי דוכנים שמספקים אוכל מעדה מסוימת מעידים שטרנד האוכל המוכן לשבת בירושלים הביא להם לקוחות רבים ובסופי שבוע הם מוכרים יותר מנות מאשר ביתר הימים.

 

האם מדובר בטרנד?

אפשר לקרוא לזה טרנד, אבל כך או כך, האוכל המוכן לשבת בירושלים מביא משפחות רבות לרכוש מספר מאכלים לפי טעם בני המשפחה דבר שחוסך לאם המשפחה עבודה וזמן יקר שבדרך כלל אין לה אותו. עלות אוכל מוכן כמעט זהה לעלות המצרכים להכנת אוכל בבית. האוכל המוכן הביא לכך שיותר משפחות נחשפות לאוכל שהן לא מכירות ובכך הן מגדילות את מעגל המאכלים שאוכלת המשפחה. התורים הארוכים של הממתינים לקניית מאכלים מעידים שטרנד האוכל מוכן לשבת בירושלים נכנס להרגלי משפחות רבות. מי שרוצה להתנסות ברכישת אוכל לשבת בירושלים ואינו יודע בדיוק איפה אפשר להשיג אותו מוזמן לבדוק באינטרנט איזו מסעדה או באיזה קניון מוכרים אוכל מוכן. יש גם המלצות. ישנם דוכנים לממכר אוכל מוכן לשבת בירושלים שיש בהם אוכל טבעוני וצמחוני כך שטרנד האוכל מוכן לשבת בירושלים לא צריך לפסוח על פלח שוק זה. בעלי הדוכנים שהבינו גם שלצמחונים וטבעונים יש צורך באוכל לשבת, גם לחולי הצליאק והם דואגים להכין מאכלים המתאימים להם. השגשוג מפרנס משפחות רבות.

 

מסעדת פוקצ'ה הופכת כל שישי לפוקצ'ה מרקט - שוק אוכל מוכן לשבת, לצפייה בתפריט לחצו כאן>>

 

 

053-9418791

פוקצ'ה, מסעדה כשרה במושבה | מסעדות לאירועים בירושלים | עמק רפאים 35, המושבה הגרמנית ירושלים | 053-9418791