היתרון בלחגוג אירוע במסעדה לאירועים קטנים בירושלים​

מסעדה לאירועים קטנים בירושלים

 

אנחנו הישראלים מאד אוהבים לחגוג אירועים. אירועים קטנים, אירועים גדולים, חתונות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, ימי נישואין, יום האם ברית ובריתה ועוד ועוד. לכל תקופה בחיים יש את האירועים שלה ולכל אירוע יש את המקום האידיאלי לחגוג בו.

בניגוד לעבר, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים לחגוג אירוע קטן ומצומצם, מאשר להפיק אירוע ענק עם 700 אורחים שאת חצי מהם בקושי מכירים. אין צורך לציין את זה, אבל ברור שבאירועים קטנים גם "מרוויחים" יותר כסף וההכנסות מהאירוע עולות על ההוצאות, נתון שאמנם לא מתחשבים בו בקבלת ההחלטה על גודל האירוע, אבל הוא נתון שנעים לכיס בסופו של יום.

 

איפה לחגוג אירוע קטן

 

במידה ורוצים לקיים אירוע יחסית קטן בירושלים, עם בערך 50-150 אורחים, רק המעגל המצומצם והאינטימי של הקרובים לנו ביותר, איפה הכי כדאי לקיים אירוע שכזה? מאד לא כדאי לעשות זאת באולם רגיל, אולם גדול של מאות אורחים. הסיבה היא שגם אם בעלי האולם ינסו לסגור חלקים מסוימים, עדיין זה יראה לא טבעי, מעט אורחים בשטח גדול מדי. תהיה תחושה שחסרים אנשים, שהרבה אורחים הוזמנו ולא הגיעו.

 

אירוע קטן חוגגים רק במקום שמתאים לאירוע קטן! אולם קטן המיועד לכך או מה שיותר טוב - מסעדה לאירועים קטנים בירושלים. במסעדה שעושה אירועים מרוויחים את הטוב מכל העולמות - גם מקבלים אוכל גורמה של מסעדה וגם המקום מתאים בדיוק בגודל לכמות האורחים שלכם.

 

כמובן שצריך לבחור את המסעדה המתאימה, ולא סתם מסעדה שלא מתאימה לאירועים. מסעדה לאירועים קטנים מספקת לכם את המלצרים (ובמחיר מצוין), כמובן שאת האוכל, השף והמטבח, יש במסעדה מערכת מוסיקה והגברה מובנית שלא צריך לשלם עליה אקסטרה, בדר"כ יש חנייה בשפע ליד המסעדה והכי חשוב - הגודל מתאים בדיוק לכמות האורחים.

 

לסיכום, במידה ורוצים לקיים אירוע קטן ואיכותי בירושלים, כדאי מאד לעשות זאת במקום המתאים לכך - ואין מקום שמתאים יותר לאירוע קטן מאשר מסעדה לאירועים קטנים בירושלים!

 

אנו בפוקצ'ה במושבה מתמחים באירוח אירועים קטנים, לחץ כאן לראות מדוע את האירוע הבא שלכם כדאי לחגוג אצלנו

053-9418791

פוקצ'ה, מסעדה כשרה במושבה | מסעדות לאירועים בירושלים | עמק רפאים 35, המושבה הגרמנית ירושלים | 053-9418791