היתרונות בקניית אוכל מוכן לשבת ​

 

כל אישה שמתחזקת קריירה מחוץ לבית, מגדלת ילדים ומטפלת במטלות הבית יודעת שבישול יום יום ובפרט לשבת היא מלאכה קשה. לאחר יום עבודה במקום העבודה הריצה עם הילדים לחוגים ולטיפולים שונים הכביסות וניקיון הבית יש גם צורך להכין אוכל לכולם. ישנן נשים רבים שהבישול אינו מטלה קשה עבורן והן מכינות את הארוחות מדי יום לכל המשפחה כולל את ארוחות שישי שבת. יש נשים שמוכנות לעשות כל דבר פרט לבישול. זה לא הצד החזק שלהן והן מעדיפות במשך השבוע להכין ארוחות קלות אבל שהארוחות לשבת תהיינה מלאות.

 

פתרון לכל מי שאין לו זמן ו/או פשוטלא אוהב לבשל 

 

אחד הפתרונות הוא רכישת אוכל מוכן לשבת. יש הרבה יתרונות בצד החסרונות לרכישת אוכל מוכן אבל זו פשרה שנשים רבות בוחרות בה. זהו פתרון יעיל לאנשים בודדים שאינם רוצים לבשל לעצמם. יתרון בולט הוא העובדה שאין צורך להקדיש זמן מחשבה מה להכין, אין צורך בהכנות מוקדמות, אין כלים לשטוף ויש אפשרות לבחור לכל אחד מבני הבית את המאכל שהוא אוהב. האוכל טרי מחומרי גלם טובים ובריאים. 

 

האם ישנם חסרונות? 

 

החסרונות הקיימים בטלים בשישים לעומת היתרונות.

למשל, את האוכל צריך לרכוש בחנות של חברת הקייטרינג. לפעמים יש לקוחות רבים ולוקח זמן יקר לעמוד בתור ולא כולנו גרים בקרבת החנות וצריך להגיע ברכב שהחנייה לא תמיד נמצאת. האוכל המוכן אינו זול ולפעמים אף יקר מחומרי הגלם להכנה עצמית. כל אחת ואחד יכול לעשות לעצמו חשבון של יתרון מול חסרון. לפעמים חסכון זמן הבישול הוא משמעותי וניתן להקדישו למטרות אחרות הופך אתו ליתרון. שוב כל משפחה עם הבחירות שלה.

 

איפה קונים אוכל מוכן לשבת?  

 

כמובן שאם אתם ירושלמיים אנו מזמינים אתכם אלינו, כל שישי אנו פותחים את פוקצ'ה מרקט - שוק אוכל מוכן לשבת בירושלים, אוכל טעים טרי ישירות מהמטבח שלנו ובמחירים משתלמים. 

 

אם אתם גרים רחוק ישנם חברות קייטרינג המתמקמות עם דוכני אוכל בקניונים ברחבי הארץ. נשים רבות מנצלות את יום שישי, היום החופשי שלהם מהעבודה, לטיול בקניון ולשופינג לפגישה עם חברות לכוס קפה או לסידורים שונים ובין היתר הן גם רוכשות אוכל מוכן לשבת. ישנם דוכנים עם אוכל מוכן של כל עדות ישראל. כל אחד יכול לבחור מה שנראה לו טעים לחיך. יש יוצאי עדות מסוימות שאוהבים מאכלים שונים אבל לא יודעים לבשל אותם וחברות הקייטרינג מכינות את המנות הללו לחימום ואכילה. 

 

לסיכום, במידה ורוצים לקיים אירוע קטן ואיכותי בירושלים, כדאי מאד לעשות זאת במקום המתאים לכך - ואין מקום שמתאים יותר לאירוע קטן מאשר מסעדה לאירועים קטנים בירושלים!

 

מי שקרא את מאמר זה התעניין גם בטרנד האוכל מוכן שכבש את ירושלים לקריאה לחץ כאן >>

 

ן לשבת בירושלים

053-9418791

פוקצ'ה, מסעדה כשרה במושבה | מסעדות לאירועים בירושלים | עמק רפאים 35, המושבה הגרמנית ירושלים | 053-9418791